Víkendovka Podzim 2018

2. - 4. listopadu 2018

Víkendovka Podzim 2018

Jde to i jinak! Myslíte si, že nelze využívat smartphony a další moderní vychytávky a zároveň vést středoškoláky k úctě a lásce k přírodě? Tak to se mýlíte. Na naší víkendovce jsme si užili vše. Od poslechu rozehrátých kytarových strun, přes náročnou noční cestu, kde si někteří otestovali hranice svých schopností, až po relax u šálku pravého anglického čaje podle tradiční receptury. Nechyběla ani soutěž ve focení selfíček.

Z doposud neznámých důvodů došlo k řetězovému výbuchu strategických laseroých zbraní ve stratosféře. To, co většina z nás měla za úchvatný ohňostroj, zapříčinilo oslepnutí pravděpodobně celé lidské populace. Nevěděli jsme, jestli je oslepnutí dočasné, či nikoli. Věděli jsme jen, že se musíme dostat k helikoptéře, která nás odveze do bezpečí. Po světě se totiž začaly vyskytovat rostliny, jejichž jedová žihadla jsou pro člověka smrtelná. Cesta byla dlouhá a náročná. Většina účastníků neviděla a museli si poradit s náročnými úkoly, které ještě stěžoval déšť. Někteří si sáhli až na vrchol svých možností a schopností, některým nedělal problém si v rychlosti odskočit. Nu což, vždyť stejně nikdo neviděl. Taková byla jedna z prvních aktivit, kterou jsme odstartovali náš víkend. Po jejím skončení si někteří poseděli u ohně, někteří si zahráli kulečník a někteří šli hned spát, aby si odpočinuli na další den.

Vystrašená, naštvaná, s kuchařem nebo s idiotem. To není popis některých našich účastnic, ale popis selfie fotek, které jsme dostali za úkol vyfotit. Jak ale vyfotit fotku, kde vypadat jako bezdomovec, selfie se superhrdinou nebo třeba selfie s hovnem? No, fantazii se meze nekladou. Vždyť nikdo přece neřekl, že kuchař může být jenom ten, co vaří nebo jaká je vlastně definice superhrdiny.

I na odpočinek jsme si našli čas. A to při poobědové čajovně, kde jsme si za relaxační hudby mohli vychutnat hned několik druhů čajů z různých zemí podle tradičních receptur, ale i různé pochutiny jako pistácie nebo třeba japonskou směs.

To vše a spoustu dalších her si mohli užít všichni účastníci Insanis víkendovky v listopadu 2018. Nabitý program plný zábavy, akce i odpočinku zakončený diskotékou s několika vystoupeními jako například epická life sax show neboli hity současné doby zahrané na saxofon v podání úžasného Milana Piluši.

Nenech si ujít naše další akce a pečlivě sleduj web Insanis. Za jeden víkend zažiješ to co jiní za celý život. Ještě pořád váháš? Tak si přečti některé z reakcí

Něco málo z reakcí účastníků:

 • „Máte takový krásný dar, dát každému pocit, že je výjimečný.“
 • „Odnesl jsem si tričko, šátek, plecháček a úžasný vzpomínky.“
 • „Pohoda, konečně víkendovka, kde byli v pohodě organizátorové a byla s nima super domluva.“
 • „Jsem permanentně přežranej.“
 • „Hry neměly chybu, dokázali jsme se při nich podpořit a hlavně byla sranda.“
 • „Bylo super, že se k nám organizátoři nechovali jako k někomu mladšímu.“
 • „Byli jste super, těším se na příště.“
 • „Vylepšila jsem si vztahy se svými kamarády a poznala jsem i nové.“
 • „Program byl super, nejlepší byla hra v pátek večer, když jsme měli zavázané oči, bylo to super, i když jsme se ušpinili.“
 • „Program byl super, líbilo se mi asi všechno, a hlavně to bylo dobře přizpůsobeno našemu věku“
 • A další...

Galerie